Szkoła Podstawowa nr 33 we Wrocławiu
im. Tradycji Herbu Wrocławia
Kontakt
Menu

Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2017/2018 I SEMESTR

Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2017/2018 I SEMESTR

Zajęcia pozalekcyjne (Pobierz PDF)

Lp

Nazwisko i imię

Zajęcia

Godziny

Dzień tygodnia

Sala

1

Adamska Barbara

Sparingi piłki siatkowej

16.00-18.00

środa

sala gimn.

2

Bogacki Paweł

Basketmania – Wrocławska Liga Koszykówki chłopców

15.15-16.45 treningi

różne godziny-mecze

wtorek

sala gimn.

3

Borowiec Bożena

zajęcia z uczniem zdolnym

13.40-14.25

wtorek

81

4

Brzostowska Anna

Exam class III klasy

konsultacje

7.15

13.40-14.25

wtorek

środa

68

68

5

Dobrzyniecka Dorota

samorząd

konsultacje

partia Fantastyczno-Historyczna

14.25-15.15

14.25-15.15

14.25-15.15

wtorek

środa

piątek

53

53

53

6

Grygorowicz Izabela

konsultacje – zajęcia podnoszące kompetencje

zajęcia wyrównawcze

16.30


7.15

środa


środa

28


71

7

Jaworska Monika

konsultacje

13.30 (7 lekcja)

poniedziałek

47

8

Klecha-Szymańska Agnieszka

konsultacje

14.30-15.15

środa

9

Kowalska Ewa

konsultacje

koło fizyczne

13.40-14.25

i po uzgodnieniu

14.30-15.15

14.30-15.15

czwartek

czwartek

I czwartek m-ca

49

10

Księska-Warzecha Anna

konsultacje

13.40-14.25

piątek

81a

11

Kuriata-Leśniak Iwona

Świetlica –rytmika – zajęcia muzyczne

Świetlica – zajęcia kreatywne

Drużyna DI oddziały gimnazjalne

13.30-14.15

14.25-15.00

14.30-15.00

wtorek

wtorek

piątek

19

19

69

12

Kwiatkowski Maciej

Świetlica – gry i zabawy sportowe

15.20-16.05

środa

blok sportowy

13

Makus Jarosława

koło naukowe

zespół wyrównawczy

15.30-16.15

7.15 – 8.00

poniedziałek

środa

52

52

14

Marciniuk-Buryło Anna

konsultacje

zespół wyrównawczy

7.15

9 l

wtorek

poniedziałek

27

27

15

Ostrowska Marta

wolontariat

16

Pancewicz Monika

„Zdrowa 7”

16.00

poniedziałek

79

17

Pucik Alina

zajęcia wyrównawcze

świetlica – Wrocław moje miasto

13.30

12.30

czwartek

czwartek

64

świetlica

18

Rembecka Elżbieta

konsultacje

świetlica – programowanie na wesoło

15.15

12.45-13.30

czwartek

czwartek

65

65

19

Rosa Marta

zajęcia wyrównawcze

12.45

środa

47

20

Skowron Dorota

konsultacje

14.25-15.10

piątek

83a

21

Smreka Przemysław

konsultacje językowe

13.40-14.25

14.30-15.15

piątek

52

71

22

Śmieszniak Izabela

zajęcia wyrównawcze kl. 2

kl. 3

8 l

9 l

środa

środa

28

28

23

Wysocka Małgorzata

zespół wyrównawczy i konsultacje

7.30

poniedziałek

72

24

Zagórska Danuta

Zespół wyrównawczy

7 l

8 l

środa

piątek

26

26

7l – 7 godz. lekcyjna od 13.40-14.25

8l – 8 godz. lekcyjna od 14.30 – 15.15

9l – 9 godz. lekcyjna od 15.20 – 16.05