Szkoła Podstawowa nr 33 we Wrocławiu
im. Tradycji Herbu Wrocławia
Kontakt
Menu

Aktualności

Co robią dzieci po lekcjach? Zajrzyj do naszej świetlicy!

W roku szkolnym 2025/2026 dzieci uczęszczające do świetlicy szkolnej aktywnie i radośnie spędzały czas zarówno w budynku szkoły, jak i na świeżym powietrzu. Chętnie uczestniczyły w różnorodnych zajęciach sportowych, rekreacyjnych, plastycznych oraz edukacyjnych, rozwijając swoje zainteresowania i zdobywając nowe umiejętności.

Dużą popularnością cieszyły się gry zespołowe, zabawy ruchowe, zajęcia kreatywne oraz wspólne gry planszowe i edukacyjne. Dzięki bogatej ofercie aktywności każde dziecko mogło znaleźć coś dla siebie. Wspólnie spędzony czas sprzyjał integracji, rozwijaniu umiejętności współpracy oraz budowaniu pozytywnych relacji z rówieśnikami.

Poniższa galeria przedstawia wybrane chwile z życia świetlicy szkolnej i pokazuje, jak ciekawie oraz twórczo dzieci spędzały swój wolny czas.

22 czerwca 2026 | Powrót do spisu wiadomości