Laboratoria Przyszłości - początek roku szkolnego 2022/23

W trakcie pozostałych zakupów w ramach rządowego programu Laboratoria Przyszłości, od stycznia do końca sierpnia 2022 roku Szkoła wzbogaciłą się o następujący sprzęt:

- przenośne kamery cyfrowe oraz aparaty fotograficzne wraz z akcesoriami (zapasowe baterie, karty pamięci, czytniki kart pamięci, ładowarki, obudowy ochronne, piloty do kamer, wymienne soczewki, walizki i uchwyty)

- zestaw mikrofonów (mikrofony pojemnościowe z akcesoriami, mikrofony krawatowe, mikroporty z akcesoriami, uchywty, niezbędne okablowanie)

- mikser dźwięku z akcesoriami

- kolumny nagłośnieniowe

- zestaw lamp studyjnych (oświetlenie do realizacji nagrań)

- filament do drukarek 3D

Zakupiony nowoczesny sprzęt zostanie wykorzystany w trakcie zajęć lekcyjnych oraz pozalekcyjnych (kółka zainteresowań, zajęcia kreatywno-teatralne, sportowe, wokalne, polonistyczne, również na wycieczkach oraz uroczystościach i imprezach szkolnych) głównie dla nauki prezentacji swoich osiągnięć. Chcemy również dokumentować bogate życie Szkoły (pokazy, kiermasze, festyny). Filament do drukarek 3D zostanie wykorzystany głównie w trakcie zajęć z informatyki, techniki i matematyki.