Aktualności
Dzień Strażnika Lasów !!! LP
Klasy 2b, 2a, 1a obchodziły Dzień Strażnika Lasów. Z
okazji ich święta uczniowie przygotowali wcześniej laurki, które
zostały później sfotografowane aparatem cyfrowym w ramach LP i przesłane
do organizatora akcji. Nasza szkoła i uczniowie otrzymali za swoje
zaangażowanie imienne dyplomy z podziękowaniami.
Foto relacja w ramach programu - Laboratorium Przyszłości.
22 czerwca 2026 | Powrót do spisu wiadomości








