Indywidualne Biegi Przełajowe 2019

3 kwietnia na terenie kąpieliska „Morskie Oko” po raz kolejny odbyły się sportowe zmagania w przełajach. W tym roku padła rekordowa frekwencja zawodników. Ze wszystkich szkół wystartowało 1488 uczniów. W kategorii dziewcząt, na 225 startujących, najlepszy wynik Naszej reprezentacji osiągnęła Magdalena Mich plasując się na 91 miejscu. Wśród chłopców, na 264 startujących, Krzysztof Kluczkowski uzyskał 72 miejsce, Konrad Mikoda był 97, a Grzegorz Bartoszko na 100 miejscu. Wszyscy Ci zawodnicy zdobyli punty do klasyfikacji drużynowej.

Dziękujemy Wszystkim zawodnikom za udział w zawodach.

Skład reprezentacji:

Bartoszko Grzegorz, Chwałek Piotr, Mikoda Konrad, Przestrzelska Alicja, Nowakowska Marianna, Mich Magdalena, Borys Erwin, Staszak Michał, Karpińska Katarzyna, Bartołd Aleksandra, Ejchart Jan, Grzybek Kamil, Lenio Kamil, Lewkot Martyna, Ruszała Oskar, Zakrzewski Jakub, Bator Karolina, Kozłowska Julia, Semenenko Alina, Stolaryk Jakub, Zając Bartłomiej

5 kwietnia 2019 | Anna Hurmańska | Powrót do spisu wiadomości