Turniej trzecioklasistów pod patronatem naszej absolwentki Karoliny Pancewicz (Volleyball Wrocław)

Dziś Szkoła Podstawowa nr 33 miała przyjemność organizować turniej trzecioklasistów pod patronatem naszej absolwentki Karoliny Pancewicz. Młoda siatkarka na swoim koncie ma wicemistrzostwo Polski kadetek, brązowy medal i wicemistrzostwo Polski juniorek. Wielokrotnie zdobywała także nagrody indywidualne. Obecnie jest zawodniczką Volleyball Wrocław na pozycji libero.

W turnieju wzięły udziareprezentacje ze szkółł: SP 26, SP 24, SP 3, SP 33. Każdą szkołę reprezentowały po 2 - 3 drużyny. W trakcie rozgrywek dzieci mogły zrobić pamiątkowe zdjęcie z Karoliną Pancewicz oraz otrzymać autograf.

Wyniki końcowe:

1 miejsce: SP 26 grupa druga

2 miejsce: SP 26 grupa pierwsza

3 miejsce: SP 26 grupa trzecia

4 miejsce: SP 24 grupa druga

5 miejsce: SP 3 grupa druga

6 miejsce: SP 33 grupa A

7 miejsce: SP 3 grupa pierwsza

8 miejsce: SP 33 grupa B

9 miejsce: SP 24 grupa trzecia

10 miejsce: SP 24 grupa pierwsza

Pierwsze trzy miejsca zostały uhonorowane pucharami, a każda z drużyn otrzymała pamiątkowy dyplom.

Organizatorzy turnieju: Dariusz Gintowt & Anna Hurmańska

24 maja 2019 | Anna Hurmańska | Powrót do spisu wiadomości