DZIAŁANIA WOLONTARIATU W NASZEJ SZKOLE

DZIAŁANIA WOLONTARIATU W NASZEJ SZKOLE :

Ponownie odwiedziliśmy mieszkańców Domu Pomocy Społecznej przy ul. Mącznej

Jak każde nasze spotkanie, tak i tym razem, odbywało się przy słodkościach przyniesionych przez naszą młodzież. Poprzednio spędziliśmy czas prezentując nasze zainteresowania i pasje, a także wykonując kartki świąteczne. Tym razem uczniowie dzielili się wspomnieniami z podróży, opowieściami o ulubionych zwierzętach. Niektórzy pragnęli podzielić się swoimi talentami muzycznymi w solowych występach. Poznaliśmy tez osobę, która w latach 60-tych koncertowała na wielkich scenach Polski. Spotkanie zakończyliśmy wspólnym śpiewaniem ponadczasowych piosenek (karaoke) : "Szła dzieweczka do laseczka...", "Hej sokoły", łącząc tym samym pokolenia !

W maju włączyliśmy się również w Festyn Rodzinny przy parafii św. Jadwigi.

Dzięki Państwa zaangażowaniu i wsparciu ruszyliśmy z loterią fantową. Młodzież przez dwa dni festynu pomagała wybrać uczestnikom atrakcyjne dla nich fanty. Tym samym wsparliśmy działalność naszej parafii. Warto dodać, że młodzież z zaangażowaniem podeszła do tematu, rozwijając swoje umiejętności interpersonalne. Widać było, że młodzieży sprawia radość tworzenia czegoś razem i dla dobra innych. Mogliśmy również skosztować pysznych, wadowickich kremówek!

A tak to wyglądało ! :)

31 maja 2019 | Powrót do spisu wiadomości