Zaproszenie - Departament Edukacji UM we Wrocławiu

Uprzejmie informuję, że Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu w ramach Ogólnopolskiej akcji prewencyjnej „Bezpieczne Wakacje" planuje w dniu 14 czerwca 2019 r. w godz. 10.00-13.00 na Placu Solnym we Wrocławiu organizację festynu dla dzieci i młodzieży inaugurujący działania pn. „Kręci mnie bezpieczeństwo".

Celem tego przedsięwzięcia jest propagowanie bezpieczeństwa podczas wakacji, bezpieczeństwo nad wodą, w ruchu drogowym oraz ogólne zasady właściwego zachowania – bez przemocy. Podczas festynu profilaktycznego uczestnicy będą mogli poznać zasady bezpiecznego spędzania czasu wolnego podczas wakacji, przewidziano także pokaz sprzętu policyjnego, w tym radiowozy, motocykle. Dla dzieci zaplanowano gry, konkursy, zabawy, w których przewidziano nagrody rzeczowe.

W odniesieniu do powyższego serdecznie zapraszam do udziału w przedmiotowym przedsięwzięciu dzieci i młodzież z terenu Wroclawia, która będzie miała okazję uczestniczyć w policyjnym festynie otwierającym okres wakacyjny.

10 czerwca 2019 | Powrót do spisu wiadomości