37. PKO Wrocław Maraton

15 września o 9:00 rano ze Stadionu Olimpijskiego wystartowało 3219 biegaczy z 40 krajów. Nasi uczniowie jak co roku dumnie pełnili funkcję wolontariatu wspierającego zawodników na trasie. Od rana przygotowywali punkty odżywcze, zajmowali się porządkiem na nich oraz uzupełnianiem zapasów. Nie zabrakło również gorącego dopingu.

Dziękujemy Wszystkim uczniom za wspaniałą postawę i pomoc.

Nasi wolontariusze: Aleksandra Bartołd, Jan Ejchart, Matylda Dąbrowska,Anna Haba, Katarzyna Drab, Dominika Lech, Agata Bartosik, Jakub Zakrzewski, Oskar Ruszała, Bartłomiej Zając, Mateusz Zięba, Igor Lech, Karolina Bator, Laura Petertil, Klaudia Lorenz, Alina Semenenko, Aleksandra Skrzypczak, Oliwia Sabaj, Lena Urbanowicz, Amelia Śliwińska, Martyna Lewkot, Matylda Dąbrowska, Jakub Stolaryk, Jakub Lisek, Szymon Nowicki, Krzysztof Kaczmarek.

Opiekunowie: Anna Hurmańska, Monika Pancewicz

16 września 2019 | Anna Hurmańska | Powrót do spisu wiadomości