Mistrzostwa Wrocławia w Sztafetowych Biegach Przełajowych 2019

W dniu 17.09.2019 roku na kąpielisku Morskie Oko we Wrocławiu odbyły się Mistrzostwa Wrocławia w Sztafetowych Biegach Przełajowych Igrzysk Dzieci, Igrzysk Młodzieży Szkolnej oraz Licealiady. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas ósmych. Trasa kobiet wynosiła 1000m, a panów 1200m. Panowie do 5 zmiany biegli na 3-4 miejscu. Ostatecznie wywalczyli VI miejsce na 21 startujących szkół. Wielki brawa dla Nich, mimo braku podium wykonali kawał dobrej roboty. Dziewczęta uplasowały się na dalszej pozycji.

Dziękujemy całej reprezentacji:

Bartołd Aleksandra, Bartosik Agata, Bieńko Mateusz, Dąbrowska Matylda, Ejchart Jan, Haba Anna, Lech Dominika, Lenio Kamil, Lewkot Martyna, Ostapowicz Natalia, Ruszała Oskar, Wasyluk Miłosz, Zakrzewski Jakub, Achkasov Vladyslav, Bator Karolina, Kałużna Natalia,Kozłowska Julia, Nowicki Szymon, Semenenko Alina, Skrzypczak Aleksandra, Stolaryk Jakub, Zając Bartlomiej.

Opiekunowie: Anna Hurmańska, Maciej Kwiatkowski

17 września 2019 | Anna Hurmańska | Powrót do spisu wiadomości