„Na sportowo przez kultury świata”

20 września mieliśmy okazję uczestniczyć w projekcie „Na sportowo przez kultury świata”. Organizatorem było Liceum Ogólnokształcące nr VI im. Bolesława Prusa we Wrocławiu.

W wydarzeniu wzięły udział drużyny z trzech grup wiekowych z 5 szkół: Przedszkole nr 150, Szkoła Podstawowa nr 33, Szkoła Podstawowa nr 3, Liceum Ogólnokształcące nr XVI, Liceum Ogólnokształcące nr VI. Naszą szkołę reprezentowały dwie ekipy: grupa młodsza (klasy I-IIISP) i grupa starsza (klasa VIIISP). Głównym celem projektu była integracja środowiska lokalnego jak i promocja zdrowia. Zadaniem uczestników było wykonanie zadań teoretycznych i sprawnościowych z zakresu danego kontynentu. Przy stanowiskach uczniowie mogli spróbować również tradycyjnych potraw z danego zakątka świata. Na koniec, każdy z uczestników został odznaczony medalem za dobrą zabawę i zaangażowanie.

Opiekunowie: Dorota Muszak, Anna Hurmańska

22 września 2019 | Powrót do spisu wiadomości