Konkurs Piosenki Dziecięcej

W dniu 30 września w naszej szkole odbył się Konkurs Piosenki Dziecięcej. W konkursie tym wzięły udział klasy I, II, IV i V. Uczestnicy konkursu wykonali piosenkę z wilkim zaangażowaniem oraz we własnej aranżacji. Jury przyznało pierwsze miejsca uczennicom: Kaji Końca, Oliwii Piwowar, Weronice Rozenbaum, Oliwii Mirzwa, Aurelii Debuchy oraz Antoninie Buczko. Następnie dzieci te wystąpiły w uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej dnia 11 października, wykonały utwory we wsparciu uczennic z klas starszych oraz ucznia z 2d, który zagrał na klawiszach. Nagrody dla wszystkich wykonawców zostały ufundowane przez Radę Rodziców.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i życzymy dalszych sukcesów muzycznych

Konkurs Piosenki Dziecięcej

1 października 2019 | Powrót do spisu wiadomości