I Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej pod patronatem Dyrektora SP 33

W dniu 11.12.2019 w naszej szkole odbył się I Turniej mikołajkowy w piłce siatkowej. W zawodach startowały reprezentacje z czterech szkół: SP 3, SP 75, SP 26 i gospodarze - SP 33.
Mecze rozgrywano w dwóch kategoriach klasy trzecie i klasy czwarte w sali sportowej SP 33.
W obu kategoriach zwyciężyły drużyny ze Szkoły Podstawowej nr 26 – Gratulujemy! Nasze drużyny również spisały się znakomicie grając w obu finałach minimalnie ulegając zawodnikom/zawodniczkom z SP 26.
Nasze zespoły reprezentowali uczniowie z klas:
4A – Julia Baranek, Jakub Bocheński, Patryk Czata, Maksymilian Ferdek, Amelia Kubala, Szymon Kwiatkowski, Marcel Markiewicz, Moroz Victoria, Rozenbaum Weronika.
3A – Sabrina Kowalska, Sandra Kowalska, Bartek Stryjewski, Maja Końca
3B – Barbara Jankowska
2A – Barbara Marszałkowicz
Mikołajkowa zabawa w siatkówkę miała swój słodki finał dla każdego uczestnika, ponieważ każdy uczestnik otrzymał coś słodkiego od Św. Mikołaja. Wspólne zdjęcie na podium wszystkich małych siatkarzy uwieńczyło turniej, a Dyrektor SP 33 Pan Adam Franiuk, po rozdaniu nagród, już teraz zaprosił wszystkich na kolejne zawody za rok.
Kolejność końcowa turnieju:

Klasy IIIKlasy IV