Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w szkole 12-25 marca 2020 r

Szanowni Państwo!
Informuję, że zgodnie z informacją zamieszczoną przez Kuratorium Oświaty we Wrocławiu, w dniach 12-25 marca 2020 zawieszone zostają wszystkie zajęcia dydaktyczno-wychowawcze. To decyzja Ministra Edukacji Narodowej wynikająca z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

Jednocześnie informuję, że 12 i 13 marca br. to dni, w których w szkole nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczno-wychowawcze, a jedynie działania opiekuńcze dla dzieci, którym Rodzice nie mogą zapewnić opieki. Przyprowadzone dzieci muszą być zdrowe. Od jutra (czwartek - 12.03) zawieszay wydawanie posiłków.

Od poniedziałku 16 marca uczniowie nie przychodzą do szkoły (również w oddziale przedszkolnym). Nie ma zajęć lekcyjnych, pozalekcyjnych i świetlicowych. Uczniowie pozostają w domu do 25 marca.

W najbliższych dniach opracowane zostaną przez nauczycieli procedury umożliwiające uczniom naukę w domu.

Proszę o bieżące śledzenie komunikatów przesyłanych za pośrednictwem dziennika Librus oraz strony internetowej szkoły. Więcej informacji na stronie:

z wyrazami szacunku
Adam Franiuk