Horyzonty Smaku-posiłki do domu

Firma Horyzonty Smaku s.c. na co dzień przygotowuje i dostarcza posiłki dla Państwa dzieci w przedszkolu / szkole.

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną oraz decyzją o zamknięciu placówek oświatowych, jak również wieloma zapytaniami ze strony rodziców, firma daje możliwość zamawiania posiłków dla dzieci oraz całych rodzin z dowozem do domu.

Informacja od firmy Horyzonty Smaku:

Nasza propozycja obejmuje uniwersalne, domowe menu, z którego mogą skorzystać zarówno dzieci, jak również osoby dorosłe. Posiłki przygotowywane są na bazie naturalnych składników, urozmaicone i gotowane z wykorzystaniem nowoczesnych technologii kulinarnych. Nasza oferta obejmuje nie tylko dania obiadowe, ale także śniadania, kolacje i coś słodkiego na deser - wybór pozostawiamy Państwu. Zapewniamy, że podczas produkcji i dystrybucji posiłków stosowane są procedury w zakresie zapobiegania epidemii i przestrzegane są reżimy sanitarno-higienicznych.

Instrukcja rejestracji oraz zamówienia posiłków w pliku – Broszura dla klientów StratBiuro.

Opis posiłków oraz cennik przedstawiamy w załączeniu – Charakterystyka posiłków. Przysyłamy również planowane menu.

Serdecznie Zapraszamy!!

Zespół Horyzonty Smaku s.c.

Horyzonty Smaku-posiłki do domuHoryzonty Smaku-posiłki do domuHoryzonty Smaku-posiłki do domu

16 marca 2020 | Powrót do spisu wiadomości