Rada Rodziców zwraca się do Państwa z prośbą o DOBROWOLNE wpłaty na rzecz Rady Rodziców naszej szkoły w sugerowanej kwocie 40 zł

Rada Rodziców po raz kolejny zwraca się do Państwa z prośbą o DOBROWOLNE wpłaty na rzecz Rady Rodziców naszej szkoły w sugerowanej kwocie 40 zł (co daje jedynie 4 zł miesięcznie). Pieniądze te pośrednio lub bezpośrednio wracają do naszych pociech, a to ich dobro jest dla nas najważniejsze.

Dzięki wpłatom możemy wspierać i nagradzać, a także zachęcać do większej aktywności uczniów naszego gimnazjum. Dofinansowujemy nie tylko różnego rodzaju wydarzenia sportowe, kulturalne i naukowe, nagrody itp. Staramy się również pomagać w sytuacjach wyjątkowych, np. poprzez wsparcie dla uczniów, których rodziny, bywa, że nagle znajdą się w trudnej sytuacji finansowej.

Każda wpłacona złotówka trafia do naszych dzieci pod różnymi postaciami. W ubiegłym roku szkolnym z kwoty będącej w dyspozycji Rady Rodziców mogliśmy wesprzeć m.in. następujące inicjatywy:

na łączną kwotę 10 400,00 zł.

Bardzo chcielibyśmy pomóc dofinansować wszystkie wartościowe, wymagające wsparcia inicjatywy. Nasz budżet nie jest jednak bez granic. W związku z powyższym zwracamy się
z gorącą prośbą do wszystkich rodziców, którym z różnych względów umknęła kwestia wpłaty, o wsparcie finansowe. Pieniądze można wpłacać przedstawicielom Trójki Klasowej (przewodniczącemu, skarbnikowi). Proponujemy również wpłaty bezpośrednio na konto Rady Rodziców:

Rada Rodziców przy Gimnazjum nr 7 we Wrocławiu
Bank PEKAO S.A. O/Wrocław ul. Dzielna 3

W tytule wpłaty proszę wpisać imię i nazwisko oraz klasę ucznia.

Pozdrawiamy, dziękując za zrozumienie i okazane dotychczas wsparcie.

14 października 2015 | Powrót do spisu wiadomości