Serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców uczniów przyszłych klas pierwszych oraz oddziału przedszkolnego na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 27.08.2020 r.

o godzinie 17:00 - spotkanie dla Rodziców oddziału przedszkolnego Spotkanie organizacyjne dla rodziców uczniów przyszłych klas pierwszych oraz oddziału przedszkolnego

o godzinnie 17:30 - spotkanie dla Rodziców uczniów klas pierwszych na Auli

Ze względów bezpieczeństwa epidemicznego bardzo prosimy:

– aby na spotkanie przyszedł tylko jeden z Rodziców (bez dziecka)

– założenie maseczek przed wejściem do szkoły oraz zdezynfekowanie rąk

Na spotkaniu zostaną przekazane szczegółowe informacje dotyczące organizacji pracy w nadchodzącym roku szkolnym. W przypadku zmiany terminu spotkania (z powodu zaleceń Głównego Inspektoratu Sanitarnego spowodowanych pandemią) poinformujemy Państwa o zmianach za pośrednictwem strony internetowej szkoły.

Dyrektor SP 33

20 sierpnia 2020 | Powrót do spisu wiadomości