Program dla szkół - "Mleko i przetwory mleczne w szkole"

Program dla szkół - to unijny program polegający na dostarczaniu dzieciom owoców i warzyw oraz mleka i produktów mlecznych. To kontynuacja dotychczasowych programów „Owoce i warzywa w szkole” i „Mleko w szkole”, które od roku szkolnego 2017/2018 stanowią jedno działanie. Program dla szkół -

Nasza szkoła ma możliwość uczestniczenia w tym programie (polegającym na bezpłatnym udostępnieniu mleka i przetworów mlecznych w I semestrze roku szkolnego 2020/2021). Niestety z powodu z powodu COVID-19 nie będą realizowane dostawy w komponencie owocowo - warzywnym.

Warunkiem przystąpienia do Programu jest popisanie przez Rodzica zgody

oraz odniesienie jej przez dziecko do szkoły (dla Wychowawcy) w poniedziałek 21 września. Po tym terminie zgody nie będą przyjmowane (termin ustalony przez firmę dostarczającą mleko i przetwory)

Wydrukowane dokumenty zostały w dniu dzisiejszym (piątek - 18.09) rozdane we wszystkich klasach mogących wziąć udział w programie (klasy 1 - 5).

więcej informacji na stronie internetowej programu - strona programu

Przed podpisaniem Zgody prosimy o zapoznanie się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych

17 września 2020 | Powrót do spisu wiadomości