Wyniki konkursu na makietę Szkolne podwórko Marzeń

Z przyjemnością informujemy, iż wczoraj jury wyłoniło zwycięzców konkursu Szkolne podwórko marzeń. Oto wyniki:

klasy młodsze:

I miejsce - klasa IIIb

II miejsce - klasa IIa ex aequo klasa IIId

III miejsce - klasa IIIa ex aequo klasa IIIc

klasy starsze:

I miejsce - klasa IVa ex aequo VIb

II miejsce - klasa IVb

III miejsce - klasa Va

Wszyscy jesteśmy zwycięzcami !!!!!

Dzięki hojności Rady Rodziców każda klasa biorąca udział w konursie została nagrodzona. Wszyscy otrzymali dyplomy oraz nagrody pieniężne. Dodatkowo klasy młodsze (I - IV) otrzymały dzięki nieocenionej Radzie Rodziców, słodki, owocowy poczęstunek.

Zwycięzcom ale tak naprawdę wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za zaangażowanie (zwłaszcza Rodzicom :)

Wykonane makiety (na bardzo wysokim poziomie) można zobaczyć w holu szkoły (lub w naszej galerii)

Nadal gorąco zachęcamy do udziału w głosowaniu WBO na projekty 192 i 193 - ponieważ mamy szanse wygrać dla naszej szkoły bieżnię/skocznię, zacieniony plac zabaw i ścieżkę przyrodniczą oraz rewitalizację podwórka przed wejściem. Przypominamy, iż głosowanie trwa do 5 października.

2 października 2020 | Powrót do spisu wiadomości