Dzień Chłopaka w świetlicy szkolnej

Dnia 30 września br. w świetlicy szkolnej obchodziliśmy "Dzień Chłopaka". Jak tradycja nakazuje bohaterami tego dnia byli oczywiście chłopcy. Dziewczynki stanęły na wysokości zadania i zadbały o to, aby dzień ten był dla chłopców jak najmilszy. Świętowanie rozpoczęliśmy od rozmów "Jaki powinien być Super Chłopak?", były życzenia i oczywiście wiele dobrej zabawy. Chłopcy, dopingowani oklaskami przez swoje koleżanki, mieli okazję zaprezentować swoją wiedzę i umiejętności w licznych zabawach. Musieli się wykazać siłą, wytrzymałością, sprytem, szybkością, odwagą, powagą, mądrością, cierpliwością, umiejętnością tańczenia i uzupełniania zdań "magicznymi" słowami. Dużo radości wywołało wypicie Eliksiru Uśmiechu, czyli soku z cytryny oraz frajdą dla wszystkich okazała się zabawa, polegająca na przejściu w szpilkach po świetlicowym wybiegu. Na koniec tej imprezy chłopcy otrzymali magiczne "ciasteczka życzliwości", które miały pokazać czy dana osoba jest godna dołączyć do Klubu Uprzejmych Super Chłopaków oraz laurki od dziewczynek i legitymacje Super Chłopaków.

To był bardzo udany dzień! Jeszcze raz wszystkim chłopcom, tym małym i tym dużym życzymy samych najlepszych chwil! ツ

5 października 2020 | Powrót do spisu wiadomości