Akcja Pomoc dla Jemenu

W dniach 20 listopada - 4 grudnia uczniowie naszej Szkoły brali udział w zorganizowanej przez UNICEF akcji „Lepszy świat dla dzieci w Jemenie”. Szczególnie dziękujemy uczniom z klas 1c, 2a, 2b, 3b, 3c oraz paniom: Beacie Ś., Barbarze Ł., Dorocie R., Marcie L. i Ani Cz.

Na zajęciach online uczniowie ubrani na niebiesko, symbolizując solidarność ze wszystkimi dziećmi na świecie, obejrzeli filmik przygotowany przez UNICEF "Wspólna podróż po Jemenie" oraz dyskutowali nt. bardzo trudnej sytuacji dzieci w Jemenie. Zachęcamy, by również sprawdzić swoją wiedzę nt. praw dzieci: Sprawdź, co wiesz o prawach dziecka - QUIZ (google.com) Trzymamy kciuki za prawidłowe odpowiedzi! ツ Powstały też przepiękne i pomysłowe prace plastyczne, obrazujące wizję lepszego świata dla dzieci w Jemenie.

Bardzo DZIĘKUJEMY Wszystkim za zaangażowanie w tę akcję. Pamiętajmy, że warto pomagać i być DOBRYM! Dobro zawsze wraca! ♥♥♥

16 grudnia 2020 | Powrót do spisu wiadomości