Międzyszkolny konkurs pod patronatem Departamentu Edukacji "Pandemii się nie damy, współpracą wygramy"

Informujemy, że przedłużamy termin zgłoszeń do udziału w konkursie!!!

Zapraszamy do udziału w konkursie międzyszkolnym "Pandemii się nie damy, współpracą wygramy"

Konkurs ma na celu uaktywnienie dzieci, które w obecnym czasie niejednokrotnie utknęły przed ekranami komputerów.

Zadaniem grup, które mają zostać stworzone, będzie przygotowanie prezentacji na zadany temat.

Zapraszamy do zapoznania się z załączonym pismem, w którym podajemy szczegóły dotyczące konkursu.

Czekamy na Państwa zgłoszenia - nawet w wirtualnym świecie, w którym przyszło nam teraz spędzać dużo naszego czasu, może być ciekawie, a sukces osiągniemy dzięki współpracy i pozytywnemu zaangażowaniu!

Jednocześnie z przyjemnością i satysfakcję informujemy, że Pan Ireneusz Delewski, dyrektor Departamentu Oświaty objął osobistym patronatem organizowany przez nas konkurs. Postanowił również ufundować nagrody rzeczowe dla laureatów oraz poinformował nas, że podpisze się pod listami gratulacyjnymi dla nauczycieli, których drużyny wygrają.

Każdy nauczyciel, który zgłosi drużynę, otrzyma również pisemne podziękowanie z podpisem Pana Dyrektora za udział w konkursie.

Mamy nadzieję, że powyższa informacja będzie dla Państwa i Państwa podopiecznych dodatkową motywacją do podjęcia decyzji o udziale w proponowanym przez nas konkursie.

W razie pytań prosimy o kontakt z koordynatorem konkursu:

Dagmara Kapuściarek

mail: dkapusciarek@sp.33.wroclaw.pl