Warsztaty regionalne klas pierwszych

Najmłodsi członkowie społeczności szkolnej - uczniowie klas pierwszyc, po raz pierwszy uczestniczyli w warsztatach poświęconych tradycji herbu Wrocławia oraz obrzędowości szkolnej. Poznali hymn szkoły oraz przy pomocy starszych kolegów z klas gimnazjalnych nauczyli się rozpoznawać postacie herbowe Wrocławia. Różnego rodzaje atrakcje (od własnoręcznego tworzenia herbu, przez quizy znajomości postaci herbowych po własnoręczne kolorowanie herbów przypinanych na piersi) spowodowały dużo śmiechu i radości. Nauka przez zabawę - czy może być coś przyjemniejszego? :) Znajomość hymnu szkoły oraz postaci herbowych zostały docenione podczas uroczystości głównej święta szkoły zarówno przez Dyrekcję szkoły jak i przestawicieli klas gimnazjalnych.

8 marca 2018 | Powrót do spisu wiadomości