„DZIEŃ W PIŻAMACH W SZKOLE - OBUDŹ W SOBIE ANIOŁA”

UDZIAŁ W OGÓLNOPOLSKIM CHARYTATYWNYM DNIU

„DZIEŃ W PIŻAMACH W SZKOLE -

OBUDŹ W SOBIE ANIOŁA”

Dnia 24 września obchodzony był w naszej szkole Ogólnopolski Dzień Charytatywny "Dzień w Piżamach - Obudź w Sobie Anioła", zorganizowany przez Fundację "Gdy Liczy się Czas" na rzecz dzieci chorych na nowotwory. W tym dniu nasi uczniowie rozmawiali na temat zdrowia, dobrych relacji z innymi, empatii i wsparcia osobom, które są w potrzebie. Dlaczego piżama? Ponieważ jest to standardowe ubranie chorych dzieci. Nie myślimy o zdrowiu, kiedy jesteśmy zdrowi. Ale jak cenne jest zdrowie poznajemy dopiero w chorobie. Dlatego nie możemy być obojętni! Pamiętajmy o tych, którzy potrzebują dużo zdrowia, uśmiechu, radości na każdy trudny dzień. Wraz z Fundacją zbieramy na zakup pomp do chemioterapii i ośrodek rehabilitacji dla dzieci po leczeniu, dlatego każda symboliczna "złotówka" ma znaczenie. Numer konta jest podany na plakatach informujących o akcji.

Dziękujemy Wszystkim, którzy włączyli się w akcję!!! ♥♥♥

29 września 2021 | Powrót do spisu wiadomości