Sukces drużyny Gratka na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Kreatywności DI 2018

Od 10 do 12 marca odbywała się we Wrocławiu Ogólnopolska Olimpiada Kreatywności Destination Imagination 2018. Gimnazjaliści wzięli w niej udział po raz czwarty, a po raz drugi drużyna Grtaka zdobyła I miejsce za Wyzwanie Społeczne. Zadaniem uczniów było przygotowanie wydarzenia uwzględniającego potrzebę wybranej społeczności i zaprezentowanie działań w formie teatralnej. Ocenianymi elementami prezentacji były infografiki i tajny zasobnik. Z zadaniem wspaniale poradzili sobie uczniowie z 2c:

Lila Barańska, Kacper Chałupczyński, Magdalena Mich, Patrycja Stemler i Kacper Szot

oraz z 3b Agata Sobańska.

Nagrodą jest możliwość reprezentowania Polski i Szkoły Podstawowej nr 33 na Światowej Olimpiadzie Kreatywności DI w Stanach Zjednoczonych. Jednak by tak sie stało, drużyna musi zebrać pieniądze. Prosimy o pomoc.

Darowiznę można wpłacać na konto Szkoły Podstawowej nr 33

PKO BP SA 59 1020 5226 0000 6502 0581 6055

Będziemy bardzo wdzięczni za każdą wpłatę. Mamy mało czasu, Olimpiada w USA odbędzie się w dnaich - 21-27 maja.

13 marca 2018 | Jarosława Makus | Powrót do spisu wiadomości