#SzkołaDlaWas - zapisz się do edukacyjnej pomocy Ukrainie

Informujemy, że w Ministerstwie Edukacji i Nauki powstała inicjatywa dotycząca wolontariatu edukacyjnego w ramach akcji #SzkołaDlaWas. Zapraszamy do współpracy osoby potencjalnie zainteresowane udzieleniem pomocy uchodźcom z Ukrainy w tej formie.

Znasz języki wschodniosłowiańskie, jesteś studentem, nauczycielem, wykładowcą, czy innym członkiem społeczności akademickiej lub szkolnej i chcesz pomóc osobom przybywającym z terenu Ukrainy? Poniższy formularz zbiera podstawowe informacje dotyczące rodzaju pomocy jaką chcesz świadczyć. Po wypełnieniu, dane zostaną automatycznie przesłane do właściwego koordynatora wojewódzkiego funkcjonującego przy Kuratorium Oświaty. Koordynator będzie kontaktować się z Tobą w miarę pojawiających się potrzeb.

Dziękujemy za chęć niesienia pomocy!

ADRES FORMULARZA:

14 marca 2022 | Powrót do spisu wiadomości