Informacje dla przyszłorocznych "Pierwszaków"

Szanowni Państwo,

już za kilkanaście tygodni (od 1 września 2022 roku) Wasze dziecko rozpocznie ważny etap swojego życia - pójdzie do szkoły. Dziękując Państwu za zaufanie i powierzenie nam swoich pociech - wybranie naszej szkoły - chciałbym serdecznie zaprosić na spotkanie informacyjne, które odbędzie się w dniu 29 sierpnia (poniedziałek) o godzinie 17:30 w auli naszej szkoły. Kadra pedagogiczna opowie o szkole oraz kwestiach organizacyjnych.

Zdając sobie sprawę jak wielkim wyzwaniem logistycznym i finansowym jest dla Państwa przygotowanie niezbędnych dla ucznia rzeczy, poniżej podajemy wyprawkę dla pierwszoklasistów.

Na stronie Szkoły znajduje się karta zapisu do świetlicy na rok szkolny 2022/23

https://sp33.wroclaw.pl/swietlica-szkolna (zakładka świetlica szkolna).

Bardzo proszę o składanie wypełnionych kart zapisu na portiernię szkoły w terminie do końca czerwca.

Początek kariery szkolnej (pójście do szkoły) to ważne wydarzenie przede wszystkim dla Państwa dzieci (a naszych przyszłych uczniów :). Podejmujcie Państwo decyzje wspólnie z dzieckiem, niech zeszyty będą z jego ulubionym bohaterem, a inne rzeczy, kolorowe - odpowiadają gustom dziecka. Odpowiedni tornister i wyprawka ułatwią mu wywiązywanie się z codziennych obowiązków. Mogą mieć one wpływ na to, czy uczeń będzie miał pozytywne bądź negatywne skojarzenia związane ze szkołą.

Kończąc, życzę Państwu i Waszym pociechom udanych wakacji oraz nabrania sił przed czekającymi nas wyzwaniami jakie przyniesie rok szkolny 2022/2023

Adam Franiuk

8 czerwca 2022 | Powrót do spisu wiadomości