Podziękowania dla placówek oświatowych za pomoc Ukrainie

Od pierwszych dni wojny na Ukrainie wrocławianie aktywnie włączyli się w pomaganie uchodźcom z Ukrainy. Miejscem zbiórek żywnościowych i rzeczowych były między innymi wrocławskie placówki edukacyjne - w tym również nasza. Symboliczne podziękowania dla dyrektorów, pracowników placówek oświatowych i uczniów zostały przekazane podczas uroczystości, która odbyła się 22 czerwca na placu przed Centrum Historii Zajezdnia z udziałem prezydenta Wrocławia oraz konsula generalnego Ukrainy we Wrocławiu.

Naszą szkołę reprezentowali: Dyrektor p. A. Franiuk, Szkolny koordynator pomocy Ukrainie p. A. Pucik i przedstawiciele Rzeczpospolitej Szkolnej (samorządu szkolnego) - G. Gogacz i A. Buczko z kalsy 7b.

Jeszcze raz serdeczne podziękowania dla wszystkich wspaniałych darczyńców, których hojność pozwoliła na zebranie tak wielu potzrebnych przedmiotów. Podziękowania odebrane z rąk Prezydenta Wrocławia należą się głównie Państwu. Dziękujemy !

23 czerwca 2022 | Powrót do spisu wiadomości