Obchody Międzynarodowego Dnia Kropki – święta kreatywności i odkrywania talentów

„Od niewielkiej kropki wszystko się zaczyna,
Vasthi pokazała, że prób nam potrzeba,
bo odkryć zdolności inaczej się nie da.
Niech kolorowe kropki wędrują po świecie.
Talenty wskazują, o których nie wiecie.”

Dnia 16 września Świetliczaki z klasy 1a, 1b, 1c, 2c i 2d wzięli udział w Międzynarodowym Dniu Kropki i świętowali razem z Vashti, która nie wierzyła w swoje możliwości plastyczne, ale dzięki malutkiej kropce i nauczycielce plastyki uwierzyła w siebie.

Dzień Kropki to święto inności, kreatywności i rozwijania ukrytych możliwości, bo przecież każdy ma talent, tylko nie zawsze umiemy go odkryć, potrzebujemy kogoś kto ten talent w nas zauważy. Z tej okazji uczniowie Świetlicy uczestniczyli w wielu ciekawych zajęciach z kropkami w tle, które są symbolem naszych talentów. Wykonano różne prace plastyczne z kropką w roli głównej, trójwymiarowe prace plastyczne z wykorzystaniem aplikacji Quiver oraz na podwórku szkolnym powstała wykropkowana ścieżka do Zakropkowanej Krainy.

Ten dzień był dla wszystkich ciekawym przeżyciem, wspaniałą zabawą, uświadomieniem sobie, jakie pokłady talentów i umiejętności w nas drzemią. I jak ważne jest, aby je odkrywać i nie zaprzestawać rozwijać. Zapraszamy do galerii ツ

23 września 2022 | Powrót do spisu wiadomości