„Dzień Piżamy w Szkole – Obudź w sobie Anioła”

„Dzień Piżamy mamy,

Bo Dzieciakom pomagamy!”

Dnia 23 września piękne i ciekawe piżamowe stroje zamieniły szkolną rzeczywistość i wprowadziły wszystkich w dobry, radosny nastrój, a to wszystko za sprawą ogólnopolskiej akcji charytatywnej "Dzień Piżamy w Szkole - Obudź w sobie Anioła", organizowanego przez Fundację "Gdy Liczy się Czas" na rzecz Dzieci chorych na nowotwory. Fajnie jest, gdy poprzez zabawę, pomaga się innym, a zwłaszcza chorym dzieciom, które takiej pomocy potrzebują. W tym dniu uczniowie naszej szkoły rozmawiali na temat zdrowia, dobrych relacji z rówieśnikami, ekologii, empatii i wsparcia osobom, które są w potrzebie. Dlaczego piżama? Nasi uczniowie teraz doskonale wiedzą, że jest to standardowe ubranie chorych dzieci. Nie myślimy o zdrowiu, kiedy jesteśmy zdrowi. Ale jak cenne jest zdrowie poznajemy dopiero w chorobie. Dlatego nie możemy być obojętni! Zawsze pamiętajmy o tych, którzy potrzebują dużo zdrowia, uśmiechu, radości na każdy trudny dzień.

Dziękujemy Wszystkim, którzy włączyli się w akcję!!!♥♥♥

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej: https://sites.google.com/view/dzienwpizamach/strona-g%C5%82%C3%B3wna?fbclid=IwAR3BxsfbzkErxQ6SG0utEvgN6QJSifGZQqEE3QGRnc6behnhzKREWsl-Xuc

4 października 2022 | Powrót do spisu wiadomości