Klasa pierwsza na treningu z piłkarzami Śląska Wrocław

Dzisiaj (tj, w piątek, 27 kwietnia 2018 r.) na stadionie przy ul. Oporowskiej Śląsk Wrocław zaprezentował projekt utworzenia klas sportowych, nad którymi obejmie patronat. Ponieważ takie klasy będą tworzone w naszej szkole - nasi najmłodsi uczniowie mieli możliwość wspólnego treningu z piłkarzami WKS-u.

Legendarne boisko powitało naszych przedstawicieli piękną pogodą, profesjonalną murawą oraz chętnymi do zabaw zawodnikami i trenerami Śląska Wrocław. Przy udziale Jakuba Koseckiego, Kamila Dankowskiego, Jakuba Słowika, Adriana Łyszczarza, Sebastiana Bergiera czy samego Tadeusza Pawłowskiego dzieci miały możliwość zaprezentowania swoich umiejętności sportowych. W trakcie konkurencji sportowych pierwszaki udzieliły wywiadu dla Radia Wrocław oraz przetestowały formę bramkarza Jakuba Słowika przed najbliższym, poniedziałkowym meczem z Lechią. Dobrą zabawę zakończyły upominki oraz obowiązkowe wspólne zdjęcia. Kto wie - może właśnie na naszych zdjęciach widać nową nadzieję dla piłkarskiego Śląska.......

Klasa pierwsza na treningu z piłkarzami Śląska Wrocław

27 kwietnia 2018 | Powrót do spisu wiadomości