Rozdanie nagrod oraz Wspolne Kolędowanie w ramach "Kozanowskie Anioły"

Uroczysta gala rozdania nagród w ramach konkursu „Kozanowskie Anioły mają konkursowe humory” oraz Wspólne Kolędowanie

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, dlatego wspólne kolędowanie nim zabłyśnie pierwsza gwiazda wprowadza nas w klimat świąt. W tym roku z okazji wręczenia nagród uczestnikom konkursu „Kozanowskie Anioły mają konkursowe humory” spotkaliśmy się dnia 20 grudnia w auli Szkoły, aby wspólnie i miło spędzić wtorkowe popołudnie. Każda grupa świetlicowa zaśpiewała kolędę, pastorałkę czy świąteczną piosenkę, a pomiędzy utworami Uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni. Wszystkie wykonane prace są piękne, pomysłowo wykonane, z różnych materiałów, różnymi technikami. Komisja miała bardzo trudne zadanie. Oto wyniki:

I miejsce – Oskar Turek Lindstrom (w kategorii klas 1-3), Michał Mac (w kategorii klas 4-8)

II miejsce – Amelia Grzejszczyk (w kategorii klas 1-3), Antoni Nych (w kategoii klas 4-8)

III miejsce – Martyna Paździor (w kategorii klas 1-3), Antoni Krysa (w kategorii klas 4-8)

Wyróżnienia otrzymali: Karol Knap, Szymon Olbert, Natalia Paździor, Marta Sawko.

Autorzy wszystkich prac otrzymali nagrody i dyplomy, a wykonane „Kozanowskie Anioły” zostaną przekazane podopiecznym Domu Pomocy Społecznej.

Serdecznie gratulujemy Nagrodzonym i dziękujemy Wszystkim Uczestnikom biorącym udział w Konkursie oraz Wspólnym Kolędowaniu! ツ

22 grudnia 2022 | Powrót do spisu wiadomości