Informacje dla przyszłorocznych "Pierwszaków"

Szanowni Państwo,

już za kilkanaście tygodni (od 1 września 2023 roku) Wasze dziecko rozpocznie ważny etap swojego życia - pójdzie do szkoły. Dziękując Państwu za zaufanie i powierzenie nam swoich pociech - wybranie naszej szkoły - chciałbym serdecznie zaprosić na spotkanie informacyjne, które odbędzie się w dniu 31 sierpnia (czwartek) o godzinie 17:30 w auli naszej szkoły. Kadra pedagogiczna opowie o szkole oraz kwestiach organizacyjnych. W tym dniu będzie możliwość złożenia:

- zapisu na obiady = Deklaracja zgłoszenia dziecka na obiady w stołówce szkolnej

- zapisu do świetlicy = Karta zapisu dziecka do świetlicy

(karty zapisu można składać na portierni Szkoły przez cały sierpień)

Zdając sobie sprawę jak wielkim wyzwaniem logistycznym i finansowym jest dla Państwa przygotowanie niezbędnych dla ucznia rzeczy, podajemy wyprawkę dla klas 1 (w formacie.doc)

Początek kariery szkolnej (pójście do szkoły) to ważne wydarzenie przede wszystkim dla Państwa dzieci (a naszych przyszłych uczniów :). Podejmujcie Państwo decyzje wspólnie z dzieckiem, niech zeszyty będą z jego ulubionym bohaterem, a inne rzeczy, kolorowe - odpowiadają gustom dziecka. Odpowiedni tornister i wyprawka ułatwią mu wywiązywanie się z codziennych obowiązków. Mogą mieć one wpływ na to, czy uczeń będzie miał pozytywne bądź negatywne skojarzenia związane ze szkołą.

Kończąc, życzę Państwu i Waszym pociechom udanych wakacji oraz nabrania sił przed czekającymi nas wyzwaniami jakie niezawodnie przyniesie rok szkolny 2023/2024

z poważaniem

Adam Franiuk