Międzynarodowy Dzień Kropki... w świetlicy szkolnej

Międzynarodowy Dzień Kropki… w świetlicy szkolnej

Dnia 15 września Świetliczaki z klasy 1a, 1c i 2c obchodziły Międzynarodowy Dzień Kropki, czyli święto kreatywności, odwagi i zabawy. Uczniowie od samego rana cieszyli się tym dniem! Odbyła się prezentacja krótkometrażowego filmiku na temat książki The Dot, którą napisał Peter Reynolds, warsztaty z Panią Pedagog, ciekawe gry i zabawy z kropką w tle, warsztaty plastyczne oraz wielkie malowanie kropek na podwórku szkolnym. Dzięki nowoczesnym technologiom pojawiła się także odrobina magii – kropkę na kartce udało się zamienić w trójwymiarową kulę. Uczniowie mieli również możliwość wypróbowania nowej pasji, tj. fotografowania w ramach programu rządowego „Laboratoria Przyszłości”. Wszystko po to, by pomóc dzieciom odkrywać talenty, poznawać swoje mocne strony, pobudzać wyobraźnię i wspólnie się pobawić. Powstały wyjątkowe i niepowtarzalne „kropkowe” dzieła sztuki.

To był wspaniały dzień dla nas wszystkich!ツ

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć!ツ

19 września 2023 | Powrót do spisu wiadomości