Dbamy o nasze środowisko

Klasy: 3B, 5B, 6A, 6B, 6C oraz członkowie Koła BOTANICUS w przeciągu kilku ostatnich tygodni podjęli sporo działań, aby nasze najbliższe otoczenie wyglądało lepiej. Rozpoczęli od udziału w jubileuszowej 30. edycji akcji „Sprzątanie Świata – Polska”, w której posprzątali część Parku Zachodniego. Postarali się też zgłębić tajniki wiedzy ekologicznej w czasie udziału w grze EKO – STRAŻNICY. Kolejne działania uczniów dotyczyły kwietnych nasadzeń na trawnikach przed szkołą oraz zmiany wizerunku szkolnego ogrodu. W ZIELONEJ KLASIE uczniowie zasadzili szafirki, krokusy, konwalie, laurowiśnię, hortensję oraz płożące jałowce. Nasz ogród stopniowo zmienia się dzięki zaangażowaniu nie tylko uczniów z klasy matematyczno – przyrodniczej, ale również Rodziców. Szczególnie dziękujemy za projekt i pomoc pani Agnieszce Wojtynie.

20 października 2023 | Powrót do spisu wiadomości