Wizyta Świętego Mikołaja

Jak wszyscy wiemy, 6 grudnia to magiczny dzień. Dzień wizyty świętego Mikołaja. Najprawdopodobniej, była to już kolejna w krótki okresie czasu wizyta świętego, ponieważ już od samego rana mogliśmy cieszyć się nowym elementem wystroju Szkoły. Mamy nieodparte wrażenie (potwierdzone zdjęciami na pewnym portalu społecznościowym), iż ogromną rolę odegrała w tym Rada Rodziców - za co ogromne podziękowania (po raz pierwszy :).

Klasy pierwsze, jak zawsze miały możliwość powitania kolędą Świętego Mikołaja w progach naszej Szkoły oraz włączenia ozdób choinkowych, jako symbolu zbliżających się Świąt. Po krótkim powitaniu Św. Mikołaj zaczął obdarowywywać słodkimi niespodziankami wszystkich uczniów, równocześnie zbierając Listy w sprawie wymarzonych prezentów.

Tymczasem okazało się, że na stołówce, od samego rana drużyna RR ze sztabu świętego Mikołaja przygotowuje cieplutki popcorn dla uczniów w ramach kolejnego prezentu mikołajkowego - ogromne podziękowania (po raz drugi :).

Mikołaj wręczając prezenty nie szczędził ciepłych słów pod adresem dzieci. Uczniowie robili sobie z Mikołajem wspólne pamiątkowe zdjęcia. Mikołaj życzył dzieciom wiele radości i dużo dobrych ocen. Jeżeli będą grzeczni - to za rok na pewno znowu pojawi się w naszej szkole.

6 grudnia 2023 | Powrót do spisu wiadomości