Występ "Herbowych Nutek" na Rynku

Wczoraj (czwartek 4 stycznia 2024 r.) nasz szkolny chór "Herbowe Nutki" wystąpił na wrocławskim Rynku, uświetniając wrocławski Jarmark Bożonarodzeniowy. W trakcie swojego występu, pomimo dość nieciekawej pogody, rozgrzał zgromadzoną publiczność prezentując w sposób żywiołowy 7 utworów w klimacie świąteczno - zimowym (piosenki, kolędy i pastorałki). Dziękujemy opiekunom - p. I. Kuriacie oraz p. D. Rumianowskiej za przygotowanie i poprowadzenie występu. Ogromne podziękowania również dla Rodziców naszych artystów, którzy wsparli organizacyjnie występ oraz dzielnie wspierali ich w trakcie koncertu. Największe podziekowania dla młodych artystów, którzy nie przelękli się chłodu i deszczu i po raz kolejny profesjonalnie zademonstrowali swoje umiejętności wokalne.

Poniżej kilka zdjęć z wczorajszej imprezy. Więcej filmów na naszej stronie fb relacja na fb

5 stycznia 2024 | Powrót do spisu wiadomości