Pożegnanie karnawału

Karnawał to okres zimowych balów, maskarad, pochodów i zabaw. Rozpoczyna się najczęściej w dniu Trzech Króli, a kończy we wtorek przed Środą Popielcową, która oznacza początek wielkiego postu i oczekiwania na Wielkanoc. Zgodnie z tradycją również uczniowie naszej szkoły tanecznym krokiem pożegnali karnawał. Klasy starsze bawiły się w piątek na dyskotece szkolnej. Klasy młodsze w ramach świetlicy, we wtorek wzięły udział w balu karnawałowym prowadzonym przez profesjonalnego wodzireja. Zaraz po lekcjach w auli pojawiły się kolorowe postacie: bohaterzy znanych bajek i filmów, rycerze, czarodzieje, strażacy, księżniczki, nie sposób wymienić wszystkich niesamowitych gości na balu. Najważniejsze że był to dzień pełen radości i przyjemnych wrażeń. Dzięki aktywności nieocenionej Rady Rodziców, nadwątlone tanecznymi pląsami siły można było zregenerować posilając się gorącą czekoladą oraz popcornem. Co szczególnie ważne Rada Rodziców przygotowała również poczęstunek dla dzieci z dietą bezglutenową oraz bezlaktozową. Jesteśmy pewni, że dzięki takim atrakcjom bal karnawałowy na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników. Dziękujemy za super zabawę oraz super aktrakcje !!!

14 lutego 2024 | Powrót do spisu wiadomości