"Dzień Sportu" - 8 czerwca 2024 r.

W sobotę 8 czerwca w godzinach 8:30-12:30 odbył się Dzień Sportu. Dla wszystkich uczniów przygotowane zostały konkurencje sportowe, w któych rywalizowano w poziomach klas. Jako pierwsi sportowe zmagania rozpoczęły klasy edukacji wczesnoszkolnej.Klasy starsze (4 - 8) po krótkich zajęciach o samorządności przystąpiły również do rywalizacji. Uczniowie mieli możłiwość zmierzyc się m.in. w następujących konkurencjach: sztafeta biegowa, skok w dal z miejsca łączony, rzut do celu, rzut p. lekarską łączony, bieg na orientację, przechodzenie przez hula hop, turlanie i kozłowanie piłki, strzały do bramki, skoki przez kabel, rzuty ringo czy też rzutkami do tarczy.

Humory i pogoda dopisywała. Wszystkie klasy otrzymały dyplomy - klasy najlepsze w swoich poziomach otrzymały również puchary.

8 czerwca 2024 | Powrót do spisu wiadomości