Wolontariat Sąsiedzki

Szanowni Rodzice,

W związku z obecną sytuacją zachęcamy do dołączenia do Wolontariatu Sąsiedzkiego!

Każde ręce przydadzą się do pomocy, więc zapraszamy zarówno Rodziców, jak i uczniów (młodzież, przynajmniej 12 lat).

Jak?

- Poprzez wypełnienie ankiety: https://forms.gle/aNGDMv8bRw7FUsJR7

- lub dzwoniąc albo wysyłając SMSa na telefon osiedlowej pomocy: 666 606 563

Wolontariat jest koordynowany przez Centrum Aktywności Lokalnej Kozanów i Fundację "Animada" (ul. Dokerska 7D), które na najbliższe dni działa jako Centrum Osiedlowego Wsparcia i Pomocy

Po zgłoszeniu zostaną Państwo dodani do grupy na whatsuppie, na której będą pojawiać się dalsze instrukcje.

Jeżeli do wolontariatu zgłasza się dziecko - prosimy, żeby podało swój numer (nie Rodzica).

Jeżeli zgłaszający nie ma whatsuppa, prosimy o jego założenie w celu usprawnienia koordynacji wolontariatu.

W razie jakichkolwiek pytań, próśb, potrzeb proszę dzwonić pod telefon osiedlowej pomocy: 666 606 563

Liczymy na Waszą pomoc!

Nie wiemy co się wydarzy, ale bądźmy gotowi na wszystko.

Bądźmy Razem !

17 września 2024 | Powrót do spisu wiadomości