Informacja dla przyszłorocznych "pierwszaków"

Szanowni Państwo,

już za kilkanaście tygodni (od 1 września 2024 roku) Wasze dziecko rozpocznie kolejny, ważny etap swojego życia - pójdzie do szkoły. Dziękując Państwu za zaufanie chciałbym serdecznie zaprosić na spotkanie informacyjne, które rozpocznie się w dniu 29 sierpnia (czwartek) o godzinie 17:30 w Auli naszej szkoły. Kadra pedagogiczna opowie o szkole oraz kwestiach organizacyjnych. W tym dniu będzie możliwość złożenia:

- zapisu na obiady = Deklaracja zgłoszenia dziecka na obiady w stołówce szkolnej

- zapisu do świetlicy = karta-zapisu-dziecka-do-swietlicy

(uzupełnione karty zapisu można składać na portierni Szkoły przez cały sierpień)

Zdając sobie sprawę jak wielkim wyzwaniem logistycznym i finansowym jest dla Państwa przygotowanie niezbędnych dla ucznia rzeczy, podajemy Wyprawkę pierwszoklasisty 2024.

Życzę Państwu i Waszym pociechom udanych wakacji oraz nabrania sił przed czekającymi nas wyzwaniami jakie niezawodnie przyniesie rok szkolny 2024/2025

z poważaniem

Adam Franiuk