Laboratoria Przyszłości - listopad 2022

W listopadzie rozpoczęliśmy przygodę z drukarką 3D. Zapoznaliśmy się z zasadami jej użytkowania i tak powstał pierwszy projekt. Kolejne już czekają.

Jeszcze dzień, najwyżej dwa i obsługa bezprzewodowych mikroportów nie będzie miała przed nami żadnych tajemnic.

Wykorzystując możliwości kamery GoPro, utrwaliliśmy emocje towarzyszące nam podczas ciekawych warsztatów "Co to jest prąd i skąd się bierze".

Szkoda, że kamera nie mogła oddać zapachów i smaków, których doświadczyliśmy w trakcie kulinarnej przygody związanej z przygotowaniem zdrowego posiłku.

Listopadowe Narodowe Święto Niepodległości zapisze się w kronikach szkolnych dzięki zamiłowaniu do robienia zdjęć aparatem fotograficznym i nagrywaniu filmów kamerą. Ten niezawodny sprzęt posłużył nam również w trakcie wycieczki klasowej. Dzięki zdjęciom będziemy mogli przypomnieć sobie przygody, które wtedy przeżyliśmy. Przedstawienie w Muzeum Miejskim i Teatrze Lalek również nie zostanie przez nas zapomniane. Będziemy mogli przywrócić wspomnienia dzięki wykonanym zdjęciom.

Film nagrany kamerą, podczas zajęć języka poskiego, pokazuje nam, co zapamiętaliśmy, a nad czym musimy jeszcze popracować utrwalając wiadomości o częściach mowy.

"Bieg ku marzeniom" sfotografowaliśmy aparatem fotograficzny. Zdjęcia uchwyciły emocje jakie towarzyszyły nam podczas realizacji celu i pokonywania własnych słabości.

Miesięczne wykorzystanie sprzętu zostało uwieńczone serią zdjęć z wizyty gości z Ameryki.